Δεκέμβριος | το Μουσείο Παιδικής Τέχνης στο Άσυλον Ανιάτων

Το Σαββατοκύριακο 17 και 18 Δεκεμβρίου10.30-18:30 στο Άσυλον Ανιάτων μας περιμένουν μία γιορτή που θα ζεστάνει τις καρδιές μας.

Τα παιδιά που συμμετέχουν στα εικαστικά εργαστήρια του Μουσείου, συνέβαλλαν με το δικό τους τρόπο ζωγραφίζοντας τις σακούλες για να γεμίσουν με τα ψώνια από το bazaar όλων όσων επισκεφτούν το Άσυλον.

Καλά Χριστούγεννα https://www.facebook.com/events/281573798911932/

Το Άσυλον Ανιάτων λειτουργεί με αποκλειστικό γνώμονα την εξυπηρέτηση των φιλανθρωπικών σκοπών του, παρέχοντας σε χιλιάδες ασθενείς, πάσχοντες από χρόνια νοσήματα, πλήρη ιατροφαρμακευτική περίθαλψη με εξειδικευμένο προσωπικό (ιατρικό και νοσηλευτικό) και επιπροσθέτως υπηρεσίες συντήρησης και διαβίωσης καθώς και ανακούφιση των οικογενειών τους από τις δυσβάσταχτες φροντίδες των ατόμων αυτών.

Άσυλον Ανιάτων
Αγίας Ζώνης 39, Κυψέλη